| zenny692 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat CS:GO de pe steam. Eu am un laptop cu placa video Intel(R) HD Graphics si mi se misca jocul in frame-uri. Cand joc competitiv imi scade fps-ul pana la 5. Cine ma ajuta sa scap de lag in CS:GO o sa ii dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Caine1122 a răspuns:

Daca ai 5 fps cand te joci inseamna ca e dauna totala si trebuie altul, si cand ma refer altul (ori pc ori laptop) si nu cel mai ieftin dupa piata. As presupune ca laptopu de spui de el ar fi un i3 cu 4gb ram nu?

| zenny692 explică (pentru Caine1122):

Multumesc de raspuns, sincer la asta m-a gandeam si eu.

1 răspuns: