| anonim_4396 a întrebat:

Acum cativa ani am avut un canal de YT si am postat un video foarte de rahat chestia este ca dupa cateva zile am uitat parola asa ca l-am lasat in pace. Si m-am gandit acum dupa 3 ani, oare ce mai e video-ul ala, intru si vad ca inca e acolo si canalul si clipul.
Dar, am uitat numele contului si deci este iremediabil sa sterg canalul.Tin sa mentionez ca nu am utilizat un nr. de telefon sau o alta adresa de e-mail, contul fiind gmail.

Si vreau sa va intreb, exista posibilitatea ca acel cont sa se stearga in cativa ani, sau macar clipul?
Stiu ca exista posibilitatea sa raportezi clipul insa mi-e cam frica sa il raportez pentru ca eu am fost detinatorul contului si etc.

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Faci cerere la Youtube. Nu mai stiu meniul, dar este pe undeva "contact" sa "feedback" sau ceva unde poti sa le scrii. Si spui acolo ca vrei sa fie sters, eventual si motivul.

5 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Nu se sterge.
Dar, poti sa ceri tu stergerea lui, fara sa faci raportare.

| LPCTSTR a răspuns (pentru tril):

Cum?
Vreau neaparat sa il sterg

| LPCTSTR a răspuns (pentru tril):

Poate functioneaza. Nici nu m-am gandit la asta, oricum multumesc.

| LPCTSTR a răspuns (pentru tril):

Nu l-a sters.

| tril a răspuns (pentru LPCTSTR):

Poate dureaza. Dar ma astept sa nu-l stearga, pentru ca ei vor cat mai multe postari. Nu stiu din ce considerente.