| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Acum cativa ani, am văzut un joc gen ww2 cu o grafica chiar bună pe laptop ul unui tovarăș. Eu nu puteam sa l joc pe al meu, dar acum s-a rezolvat problema asta, insa nu mai știm niciunul numele jocului. Știu doar ca prima misiune avea loc noaptea, parca in Berlin, iar tu erai agent secret sau ceva de genul, pentru ca trebuia sa nu alarmezi soldații. Era un joc first-person. Dacă are cineva idee de ce explic eu aici, rog sa răspundă. Dau funda.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu este Call off Duty atunci sigur este MOHA

https://www.google.ro/......ps?/search

| GRYM2 a răspuns:

Heroes and Generals ii free si ii ww2 cu o grafica mai mult decat decnta poate asta ii incearca