| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a întrebat:

Acum de vreo 4-5 ani am jucat un joc cu vapoare dinalea vechi cu pinza,in joc era vorba de cumpararea bunurilor intr-un port si vinderea intru-un alt port,pe drum din cand in cand te atacau pirati. Cu bani pe care iai facut iti reparai vaporul, sau luai unul nou. Am uitat cum se numeste jocul si vreau sa dau de el. Si l-am jucat pe alt pc. ma puteti ajuta? Aveti vreo idee cum s-ar fi putut numi acel joc? Astept ori ce fel de raspunsuri, cu numele jocului.

6 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Pirates of the black cove gold

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 explică (pentru HeRmeSs):

Nu nu e acest joc, nu te puteai da jos de pe barca, adica nu aveai caracter. Dar mersi de raspuns!

| HeRmeSs a răspuns:

The Pirate: Caribbean Hunt

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 explică (pentru HeRmeSs):

Nu este nici acesta. Dadeai click pe magazin cumparai bunuri de, ex lemn, dupa dadeai click pe harta dadeai click pe portul unde vroiai sa vinzi bunurile si barca se deplasa pe harta cu linue punctata, fiecare port avea preturile sale.