| AlexAlxAlex a întrebat:

acum o luna mi am reinstalat windowsul, si acum nu mai merge metin2, cand il descarc, si dau pe el apare -The application faield to initialize propely (0xc0150002). Click the Ok to terminate the application-
Care e problema? Ce pot face ca sa mearga?
DAU FUNDA!!!

Răspuns Câştigător
| andreighinea a răspuns:

Incearca asta:
https://www.youtube.com/watch?v=UnXsdWC6AcA

| AlexAlxAlex explică (pentru andreighinea):

Mersi mult, era un program pe care trebuia sa il instalez, mi l-am instalat si apoi am dat un restart la PC si mi-a mers.

4 răspunsuri:
| M0scraciun a răspuns:

Ii un semn de la Dumnezeu ...trebuie sa te lasi ..eu asa as face, nu l-as supara pe Dumnezeu daca as fi in locul tau

| AlexAlxAlex explică (pentru M0scraciun):

Sunt incepator laughing m-am jucat vreo 4 zile si mi-am reinstalat windowsul jocul e asa si asa dar nu prea il cunosc foarte bine si inca as vrea sa il mai joc, intelegi...

| M0scraciun a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Apoi daca esti incepator laughing) fugi cat mai poti... odata ce esti prins de acest joc blestemat ..nu mai este cale de intoarcere...laughing)