| Shtainus22 a întrebat:

Salut, TPU, acum o saptamana mi-am luat o consola ps4 si mi-am facut un cont de PSN si am cumparat cateva jocuri. Fratele meu mai mic mereu intra pe ele si imi da overwrite la save-uri. Intrebarea este daca eu ii fac un cont de PSN si lui, o sa poata juca jocurile pe care le-am cumparat? (Am luat doar jocuri cu disc si, digital, doar jocuri free-to-play)

1 răspuns:
| tororoki a răspuns:

Cele cu disk cred ca functioneaza dar cele digitale sunt doar pe contul tau. Pentru cele f2p cred ca are nevoie de ps4 plus ca sa le joace.