| MucH a întrebat:

Salut TPU
Acum o saptamana mi-am luat Steam-ul, deoarece vreau sa imi instalez CS:GO, dar costa 13.99 €(56 de lei). Nu este vreo problema de bani, dar ca sa il iau am nevoie de 2 paysafe card-uri, unul de 50 si unul de 25 si nu merge ca atunci cand il iau sa bag 2 paysafe card-uri.
Stiu ca as putea sa imi bag banii in Steam Wallet, dar imi este ca daca bag un cod de 10 €(40 de lei dar imi iau paysafe de 50 lei )si unul de 5 €(20 lei dar imi iau paysafe de 25 lei) nu o sa pot sa cumpar CS:GO...Ce sa fac?
Daca puteti, va rog spuneti-mi un mod de cumparare cum faceti voi cu jocurile! DAU FUNDA...MS

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Normal că poți pune două coduri. Separate.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Ai nevoie de un cod paysafe de 50 de lei, si unul de 25, adica 15 euro, ce e asa greu? Nu ai nevoie de 2 facultati ca sa faci asta, atat timp cat nu ai handicap locomotor poti sa te descuri.

| MucH explică (pentru AlexDFY):

Ba, eu stiu ce imi trebuie...dar cand il descarc pot baga 2 coduri?

| AlexDFY a răspuns (pentru MucH):

Poti sa bag cate coduri paysafe vrei, nu exista limita

| Gonrax a răspuns (pentru MucH):

Normal că poți pune două coduri. Separate.

| nitromonkey88 a răspuns:

Ai un cont? Daca nu fa-ti unul si vei putea pune cati bani vrei pe el si vei avea banii stransi si cand platesti dai sa platesti cu contul mypaysafecard.pui contul si ai platit