| ZxZxZ a întrebat:

acum recent mi-am luat un pc nou.e destul de bun... pocesor i3 etc dar, placa video e cam moale si vreau sa o schimb.Dar daca o schimb pierd garantia de 2 ani. Cum sa schimb placa fara sa pierd garantia. Daca ma duc la magazinu de unde am luat pc-u imi schimba ei placa fara sa pierd garantia. FUNDA & VOT.

2 răspunsuri:
| FanGimnasticaArtistica a răspuns:

Poti sa-ti iei o alta placa iar daca se intampla ceva cu pcul pui placa veche si il duci cu garantia big grin Dar ai grija sa nu avariezi carcasa!

| ZxZxZ explică:

SimaC daca nu ai observat pe PC ai niste sigiliuri daca le-ai rupt papa garantie happy