| VideoBloggg a întrebat:

Acum vreo 2 luni mi-am sters folderul cu Sims 3 dar nu i-am dat uninstall din Control Panel si acum chiar daca folderul nu mai e. imi apare in control panel sims 3 straight face
Am incercat sa il dezinstalez si imi zice An error (-5006 : 0x80070002) has occurred while running setup. Acum il vreau inapoi dar nu merge si zice e el deja e instalat...
Ce sa fac ca sa nu mai imi dea eroarea aia si sa il dezinstalez?
Dau funda big grin

1 răspuns:
| boopman a răspuns:

Cauta pe Google "Revo Uninstaller". Are o optiune de "Force Uninstall" care sterge orice program pe care nu-l mai poti dezinstala din Control Panel.