| Kadxss a întrebat:

Alaltaieri din greseala am sters folder-ul cu gta 5 iar acum cand il instalez zice ca nu mai are memorie dar eu am 100 de gb liberi iar cand apas install imi scade la 74 de gb iar cand are 72% imi spune ca nu mai are memore si nu mai am niciun mega de ce? Cum pot sa il instalez? Folder-ul gu gta v nu l-am gasit in recycle bin ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dacă îl ai pe Steam nu îți face griji. Bagă niste drivere mai mari pe Windows și treci la treabă happy.

| CARTEDEBUCATE a răspuns:

Trebuie sa mai eliberezi spatiu.Eu de exemplu am folosit aproximativ 400Gb din 1Tb.