| TudoseStefan a întrebat:

am 2 intrebari despre minecraft. 1. De unde pot descarca sky world si cum il pot face sa-l joc 2. Am cont pe minecraft moldova si Romania, dar cand intru pe multiplayer nu ma pot misca si cand scriu acea comanda nu imi merge si o scriu corect (scriu /register:****** parola:*******) Funda dau la cel ce raspunde la cele 2 intrebari

Răspuns Câştigător
| krono12 a răspuns:

Daca vr sa stii scrie EX: register 1234 1234. scrii de 2 ori parola si dupa, scrii login si parola care o doresti asa login 1234

| TudoseStefan explică (pentru krono12):

Pai si prima intrebare?

| Ela_Karina_1979 a răspuns (pentru krono12):

Ma ca sa stii nu inteleg nimic de aici si unde e raspusul 1?