| RoberTCr90 a întrebat:

am 2 intrebari- Sims&Manager..De cateva zile tot caut jocuri..si ma gandeam sa mai ma joc si cv cu manager..As vrea sa va intreb daca stiti cv jocuri in care poti fi managerul unei echipe si sa poti sa-i faci stadionul sau sa schimbi culorile tricourilor si a stemei sa iti personalizezi cam toata echipa..Desigur ca unele lucruri sa fie pe bani virtuali..Adica daca vrei sa iti faci stadionul mai frumos sa coste... vreau ceva gen ro.fav11.com.

___________________________________________________

Si vreau sa va mai intreb ceva...

Stiti cumva un joc Sims sau exact ca sims in care poti sa joci online? de ex cu prietenii..va multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

1. Manager se poate Fifa Manager
2. Sims Online este pe facebook Sims Social