| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat de curand o placa video ATI Radeon HD3650 si am probleme cu driverul primit impreuna cu placa.Atunci cand il am instalat si navighez pe internet dupa cateva minute dintr-o data monitorul se reseteaza si imi apare o eroare la placa unde zice ca mi-a dat crash.Daca asta se repeta de aprox 5 ori calculatorul merge in reluare si nu pot intra in jocuri.Cand ii dau restart la calculator se repeta treaba.Am incercat cu drivere downloadate de pe net,dar cand instalez driverul luat de pe net imi da eroare la instalare.Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Schimba windowsul si incearca cu un driver luat direct de pe net de data asta verifica placa video si pe alt calculator la un prieten/ruda

| Bejealex a răspuns (pentru AlinKun):

Alin,problema cred ca e cu driverul.Nu mai ai alte solutii?

| AlinKun a răspuns (pentru Bejealex):

Ce sistem de operare ai? win xp/vista/7?

| Bejealex a răspuns:

Am windows Xp