| Ionut_Kattha_1981 a întrebat:

Am achizitionat un sistem MYRIA Live V29, AMD FX-6300 pana la 4. 1GHz, 4GB, 1TB, AMD Radeon R7 260 1GB GDDR5, Free Dos si am o problema la gta 5(cumparat) si cand incerc sa ma joc dupa aproximativ 20 de secunde incepe sa scada fps-urile si dupa merge bine iar si tot asa. Nu stiu ce sa fac, am reinstalat placa de baza si placa video si degeaba.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| maxbio a răspuns:

S-ar putea sa ai un virusel in pc altfel nu imi explic. Specificatiile tale pot rula jocul pe low-medium in fps-uri rezonabile.

| Ionut_Kattha_1981 explică (pentru maxbio):

Deci asta inseamna sa reinstalez windows-ul?

| maxbio a răspuns (pentru Ionut_Kattha_1981):

Da...

4 răspunsuri:
| Chriss95 a răspuns:

Sall incearca sa ii schimbi rezolutia sa pui una mai mica si la detaliile video sa le micsorezi pe mediu. Incearca asta si vezi cum se comporta PC-ul. Sa ai o zi minunata!

| Ionut_Kattha_1981 explică (pentru Chriss95):

Am incercat si tot la fel se comporta, nu stiu daca e de la windows( windows 7 ultimate 64-bit)ca e piratat sau de la soft-ul pc-ului