| alex12345789 a întrebat:

TPU Am auzit ca brawl busters s-a inchis dar voi mai aveti siteul? daca aveti ziceti-mi rapid [Fundita] Multumesc!

1 răspuns:
| AlinWoW a răspuns:

Din cate stiu eu site-ul nu mai este... dar oricum s-au semnat si s-au trimis mai multe petitii pentru aducerea jocului inapoi precum si a site-ului. https://www.change.org/p/rock-hippo-bring-brawl-busters-back.
Dar o decizie definitiva a producatorilor inca nu a fost luata. Sper ca te-am ajutat. ps: site-ul nu mai exista. Funda?