| StarGamer a întrebat:

Am auzit ca la laptopuri daca sunt supuse la jocuri care au cerinte foarte mari cedeaza hardul. Exista acest risc la un laptop Asus k53s cu Intel core i 7, placa video nVIDIA geforce 630m cu 2 gb 3d vision directx 11 cuda si optimus, hard 750 gb, ram 4gb? Vreau sa rulez prototype 2 iar cerintele sunt aici http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1327&gam e=Prototype%202

2 răspunsuri:
| DanyDanyASUS a răspuns:

Da se poate strica
am eu un hard disck de 200gb il vand cu 150lei negociabil daca te intereseaza e pe sata de laptop uite id-ul meu dany_auras

| StarGamer explică (pentru DanyDanyASUS):

Nu ma intereseaza, al meu e de 750 Gb si daca ar fi sa-l schimb as lua un hard de minin 1TB