| KaRat3 a întrebat:

Am auzit ca pe 14 aprilie apare GTA 5 pe pc. Am un laptop Lenovo B50 si vreau sa va intreb daca merge:
Ram: 4 GB DDR3
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU N2830 @ 2. 16GHz (Dual core)
Placa video: Intel(R) HD Graphics 2GB
DirectX: 11
OS: Windows 8.1 64-bit
HDD: 500GB

Doresc sa precizez ca procesorul are Turbo Boost si ajunge la 2, 4-2, 5 GHZ

Răspuns Câştigător
| Emitzanu2002 a răspuns:

Bai laptopul tau e bun numa ca din toate cerintele cea ghz care inseamna o parte foarte importanta ar trebui sa fie 2.4; 2.6->3,4; 3.6 ghz si tu ai abia 2.16
mai bine lasa lapyopu pentru alte jocuri

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

E laptop pentru office, bussines, gta 5 nici nu se va porni, laptopul isi va da restart si pa l-ai ars, ia-ti desktop daca vrei jocuri.