| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am auzit de performantul Windows 7 ultimate. Eu am Windows XP Professional. Ziceti-mi va rog ce cerinte minime de sistem trebuie sa am pentru a putea rula Windows 7 ultimate.

Răspuns Câştigător
| IoanieCriminalul a răspuns:

Procesor minim 1GHZ
Memorie Ram 1GB
Placa video:128mb
HDD:minim 16 GB

5 răspunsuri:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Cerintele sunt la fel pentru toate windows-urile 7! Deci nai nevoie decat sa-ti faci rost de windows.Noroc!

| TheKillerOfKillers explică (pentru IoanieCriminalul):

Cum am zis si mai sus eu am Windows XP Professional. Eu nu stiu ce cerinte de sistem iti trebuie sa ai pentru Windows 7. Te rog frumos zi-mi si mie ce cerinte sunt pentru Windows-urile 7. Primesti funda daca zici!

| TheKillerOfKillers explică (pentru IoanieCriminalul):

Iti multumesc foarte mult!

| IoanieCriminalul a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Procesor minim 1GHZ
Memorie Ram 1GB
Placa video:128mb
HDD:minim 16 GB

| Fillozof a răspuns:

Memoria operativa 1
mb ram-512
directx-9
monitorul-800/600 sau mai mult

| Fillozof a răspuns (pentru Fillozof):

Memoria operativa 1
mb ram-512
directx-9
monitorul-800/600 sau mai mult