| killanonim a întrebat:

Am baga windows 10 si au trecut mai mult de 15 zile as vrea sa imi bag windows 7 din nou dar fara sa sterg nimic cine ma poate ajuta? Add me pe skype si rezolvam! DAU FUNDA! >skype-ul--pasoiu.alex sau pasoiu.alex1

4 răspunsuri:
| MentalDisorder2 a răspuns:

Salvezi ce ai nevoie pe Mediafire sau alta d-asta, si stergi tot si rebagi windowsu :3 Altfel nu mere.
Imagineaza-ti un perete cu tablouri, nu poti schimba peretele fara sa muti tablourile. (nu e cel mai bun exemplu xD )

| killanonim explică (pentru MentalDisorder2):

Cred ca as face ce mi-ai spus tu dar... dupa imi e dor de windows 10 chiar daca nu prea imi place xD Cred ca si tu ai avut acea senzatie

| MentalDisorder2 a răspuns (pentru killanonim):

Eu am windows 10 laughing
Mereu am avut 8 sau 10

| killanonim explică (pentru MentalDisorder2):

Eu am windows 10 eheeee big grin