| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

Am ban pe gta 5 online pana pe 18 ianuarie.Ce pot face sa imi schimb contul pe care am ban.Mi-am facut alt cont de social club dar degeaba ca gta 5 e luat de pe steam si steam-ul este asociat cu socialclub si nu merge.Ce as putea face? PC

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, ca ti-au blocat adresa de IP!
Ai rabdare pana pe data de 19 ian., cand te vor debloca si inveti sa nu mai faci greseli, sa respectii termenii si conditiile forumului utilizat, ca sa nu mai iei ban.
Din pacate, qrice cont ti-ai face, pleaca de la aceeasi adresa de IP, iar la intrarea in reteaua lor, se opreste, pentru ca-i blocat.

| Nechifor_Denis_2002 explică (pentru Violleta2022):

Si daca imi schimb adresa ip mere?

| Nechifor_Denis_2002 explică (pentru Violleta2022):

Aveam mod menu si am primit report

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nechifor_Denis_2002):

Din pacate, nu ai cum sa-ti schimbi adresa de IP.