| kytthi a întrebat:

Am cautat pe net niste hackuri de metin2 si am gasit un site pe nume EliteCheaters. Mi-am facut cont si am dat sa downloadez un joc atunci imi aparea o eroare "You must reply to view the hiden contest".
Sper sa ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Frostoso a răspuns:

Ei bine da sa postezi acolo sa iti zici parerea si mi se pare ca atunci o sa poti sa vezi daca ai arata si o poza si mai multe poate mi-as da seama imediat...

2 răspunsuri:
| Frostoso a răspuns:

Legat la problema ta... eh bine trebuie sa postezi un post ca sa vezi continutul secret.

| kytthi explică:

Adica cum sa postez un post sa dau un comment sau? Explicami si mie ca nu prea stiu