| Rambokay a întrebat:

Am Counter Strike 1.6 Lant Final si nu stiu cum sa bag boti. Am dat la setari si am pus max players 20 si cand intru in joc ma da doar cu 1 bot adica eu si adversarul meu. Am incercat sa ii bag si cu H dar nu merge, am incercat si cu comanda bot_quota si nu merge. Ce as putea sa fac? Ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| LittleEvil666 a răspuns:

Deschizi consola si scrii acolo add_bot sau bot_add de mai multe ori pana introduci cati boti vrei tu

| Andrei_Andrei_1990_dMLX a răspuns:

Cine stie cum sa intri in cunter strike lent mie imi apare parola aciolo sa bag cine stie sa imi spuna si mie

| Alexandru_Alex_2000_8huj a răspuns (pentru Andrei_Andrei_1990_dMLX):

Parola este AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pana ce iti apare OK!winking