| fff27 a întrebat:

am cumparat counter strike source la oferta pe steam lumea zice ca nu e bun e mai bine sa l returnez ca sa imi iau skinuri pe counter strike global ofensive?

Răspuns Câştigător
| Emanuel_Antonio_1997 a răspuns:

Din parerea mea eu vreau mereu un joc ar fi bine sa nu te iei dupa alti si sa faci ce vrei si ce iti trebuie skinuri pe cs go ca poti sa joci si fara

1 răspuns:
| CosminFlo a răspuns:

Lumea spune ca "nu e bun" deoarece nu joaca foarte multa lumea cum joaca GO dar daca cele 2 jocuri ar fi la fel de populare eu as alege Source e mai rafinat si mai muncit decat GO. Adevarat nu ai Skinuri si Grafitii, dar e mai muncit la gameplay. Eu te sustin.