| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Am cumparat un cont de Steam acum cateva zile.Am schimbat email-ul, parola.Persoana de la care am cumparat contul nu stiu cum dar si-a luat contul inapoi adica a schimbat inapoi email-ul si parola dar nu stiu cum.Nu am primit niciun email cum ca cineva ar vrea sa schimbe parola.Cum l-as putea recupera? Persoana de la care am cumparat contul mi-a dat block pe Facebook.
Multumesc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cum. Cel mai probabil a trimis un email catre steam support pretinzand ca cineva a spart contul si a schimbat datele. Deoarece era proprietarul original si stia tiate detaliile l-a primit inapoi. Cel mult daca il vezi pe grupuri de trade potu comenta ca e tepar.