| TipuCuIntrebarile a întrebat:

Salut TPU,

Am cumparat un paysafe card de 25 lei si cand am ajuns acasa am observat ca am primit doar factura de la paysafe.(trebuiau sa fie 2 foi, una era codul si cealalta factura)T.rebuie sa ma duc la magazinul de la care am cumparat paysafe-ul sa fac o reclamatie sa primesc cod-ul sau merg pe site-ul oficial de la paysafe card la sectiunea support si il primesc acolo?

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Du te la magazin

| Ssssmokin a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi inapoi, cel mai bine ai fi mers dupa ce ai observat greseala.