| anonim_4396 a întrebat:

Am dat de o problemă uriasă! Nu stiu ce să m-ai jocsad.Si as vrea sa vad poate stiti voi niste jocuri m-ai misto asahappy
Eu am urmatoarele cerinte:
-Placa video: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS 1017 MB (doar 249 sunt dedicati)
-Rami: 2048MB
-Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz (2 CPUs), ~1. 8GHz
P.S: Cu cat m-ai multe cu atat m-ai binehappy
Multumesc! Dau FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu prea care sa iti mearga pe pcu tau. Poate, call of juarez, total overdose, disciples, call of duty alea vechi, medal of honor mai vechi, star wars knights of the old republic, halo, sniper elite, matrix, flatout, soul reaver, prince of persia.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

In primul rand, mai se scrie legat in propozitiile tale, m-ai sescrie dezlegat cand te referi la tine. Exemplu "m-ai urmarit, m-ai atacat" sper ca ai inteles.
In al doilea rand iti recomand niste nfsuri mai vechi, fifa, cs 1.6, gta vice city, diablo 2, warcraft 3, fable 2

| AngelOfD3ath a răspuns (pentru EnvyU):

Ok mersi pentru lamuriehappy
Am m-ai jucat aceste jocurisad si nu cred ca va fi la fel de distractiv, interesant cum a fost prima oarasad
Alte jocuri nu mai stii?

| EnvyU a răspuns (pentru AngelOfD3ath):

Nu prea care sa iti mearga pe pcu tau. Poate, call of juarez, total overdose, disciples, call of duty alea vechi, medal of honor mai vechi, star wars knights of the old republic, halo, sniper elite, matrix, flatout, soul reaver, prince of persia.