| anonim_4396 a întrebat:

Am dat o cerere de prietenie pe facebook, la cineva si mi-a blocat functia de Cereri de prietenie pentru timp de 30 de zile.
Dupa ce expira termenul, sa zicem ca eu dau din nou cereri. cum mi-l blocheaza? Tot pe 30 de zile sau pe 60? Sau il blocheaza de tot? Si de ce mi-l blocheaza? Pentru ca dau la anumite persoane cereri de prietenie si ele spun ca nu ma cunosc? De asta? Funda! >:

Răspuns Câştigător
| InuyashaKagome14 a răspuns:

Iti blocheaza functia de cereri de prietenie pentru ca dai prea multe cereri. Dupa ce iti expira termenul acela de 30 de zile sa soliciti mai rar. Stiu din propria experienta, am patit de vreo cateva ori si m-am potolit. Acum dau cereri, dar mai rar si nu imi mai blocheaza functia.