| BogdanGamer a întrebat:

am dat pre-cumparare la jocul red dead redemption 2 pe pc, zic ca Rockstar va aparea si pe pc si nu stiu cand apare pe platforma Rockstar games laucher. Asa ca am cumparat jocul. Dar cand apare jocul efectiv? Stiu ca pe steam apare prin decembrie si trailer tot si pe platforma Rockstar apare repede ca deja are trailer si imi scrie Pre-Purchased.

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Oficial, cei de la Rockstar spun ca va aparea pe 5 noiembrie, sper sa nu intarzie ca GTA 5.

| BogdanGamer explică (pentru MagicOneT):

De-ti nu apare saptamana asta nu?

| MagicOneT a răspuns (pentru BogdanGamer):

In niciun caz.