| iliesbogdan a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar CS:GO pe Steam si vreau sa platesc cu cardul... Exista vreun risc prin aceasta metoda de plata? Retineti va rog ca vorbim despre Steam.Am nevoie de un raspuns cat mai rapid! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Ca sa fii cu inima impacata, fa-ti cont de paypal, si activeaza-l. Foloseste contul de paypal pentru a plati chestii pe steam.
Riscuri exista intotdeauna. Teoretic, daca iti pui parola buna si nu dai clickuri aiurea pe net, ar trebuie sa fii ok.

1 răspuns:
| iliesbogdan explică:

Va rog frumos ajutati-ma!