| AnonOps_AnonOps_2000 a întrebat:

am de o vreme Assassin's Creed Origins.Am level 27 Și am batut nu de mult The Crocodile. Care-i problema, va intrebati.Pai dupa ce l-am batut am numai o treime din viata, restul sunt tăiate cu bare roșii. Ce sa fac?(E pe PS4)

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

E o perioadă aşa, o să-ţi dea viaţa la loc în timp ce avansezi în joc

| AnonOps_AnonOps_2000 explică (pentru Alexuţ02):

Nu cred de vreo 5 misiuni main e la fel

| Alexuţ02 a răspuns (pentru AnonOps_AnonOps_2000):

Pentru că probabil misiunea se referă la faptul că te-a rănit prea rău în acea luptă şi o să ai nevoie de refacere, sau. poate trebuie să bagi ceva poţiuni.

N-am jucat acel A.C, doar Brotherhood, 3, Blackflag, Syndicate, nu am de unde să ştiu, doar am sugerat

| AnonOps_AnonOps_2000 explică (pentru Alexuţ02):

Mrs

5 răspunsuri:
| AnonOps_AnonOps_2000 explică:

Numai cand lupt în arenă am health bar-ul full.De ce?

| AnonOps_AnonOps_2000 explică:

Numai cand sunt in arenă sunt full