| andrey28 a întrebat:

am descarcat astazi GTA San Andreas si imi apare o fereastra in care scrie :

"No disc inserted"
"Please insert the CD/DVD"

... iar singurele optiuni pe care le am sunt "Retry" sau "Cancel"

... plz ajutati-ma, ( dau funda )

Răspuns Câştigător
| alexdomyno a răspuns:

Tu ai o problema foarte simplu pentru cine a mai trecut prin asta. Uite pasii: 1. Dai open pe fisierul montat cu Daemon Tools(Open sau Explore) 2.Si acolo o sa vezi mai multe fisierul, bun si acolo este unu numit Crack sau Holdum sau ceva de genu nu mai tin minte in orice caz ceva care are un fisierul cu iconita de gta san andreas. 3.Copiezi ce e in fisierul respectiv(Tot) 4. Te duci in Fisierul unde ai instalat jocul. 5.Dai copy in fisier(Daca cere copy and replace ori move and replace dai sa le inlocuiasca, adica sa stearga aceleasi fisiere dar cele vechi si sa le puna in locul lor pe ce le noi) 6. Dai pe joc si Bafta. Daca mai ai nevoie de ajutor add pe skype: alex_ro_petrov

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Pai. Aceasta probleme este ca nu ai pus crakul.
La icneput iti montezi imagine da? bun acolo unde e montata de obicei E: Dai explore, si intri in HOLDUM de acolo iei tot si pui in folderul cu sanandreas.