| Croakie a întrebat:

Am descarcat jocul Call of Duty Black Ops 2, insa am o problema. Instalez jocul care de altfel merge impecabil, dar dupa ce ies si vreau sa intru din nou in joc, imi apare un mesaj,, Error during initialization: Unhandled exception caught"
M-am uitat pe yt insa mai peste tot vad ca jocul e luat de pe steam si ca trebuie sa intru si acolo pentru a rezolva, dar eu nu am jocul descarcat de acolo.
Dau funda
P.S: Nu stiu daca e important, dar zic sa mentionez ca am windows 10.

2 răspunsuri:
| SalutFrate112 a răspuns:

Pe mine unu acest video a fost de mare ajutor! Vezi daca merge :
https://www.youtube.com/watch?v=mTHCEmH8vlA

| Croakie explică (pentru SalutFrate112):

Nu am treaba cu steam ul, boss