| MaximSpeed a întrebat:

am descarcat multe versiuni de minecraft le-am instalat dare nu merge sa intru in niciuna adica nu merge de niciun fel minecraft pe pc meu il descarc il instalez dar cand sa intru pe el nu merge am dezinstalat si antivirusu dar nimic dau clik sa intru pe minecraft si nu apare nimic dau funda care ma ajuta

1 răspuns:
| MegaMarioBlaster a răspuns:

Nu merge pentru ca ai prea multe versiuni instalate nu era vina antivirusului trebuie sa mai stergi din versiuni si sa iti ei din nou antivirusul funda?