| 4metin23 a întrebat:

am deschis de curand un server de metin2 pe hamachi mai exact in seara asta laughing si cautam un GM/GA care sa se ocupe de popularea serverului, si daca puteti sa imi dati un sfat cum sa il populez...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| valileo2000 a răspuns:

Baga pe mess valileo2000 discutam noi

5 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Baga pe mess id_alex99 discutam maine.

| 4metin23 explică (pentru Romeo44):

Ok man dar te rog sa mai specifici cum sa adaug id_alex99? sau doar alex99? SI mersi ca mi-ai raspuns! big grin

| 4metin23 explică (pentru 4metin23):

Am resuit sa adaug id-ul vorbim mainewinking

| xPiccolo a răspuns:

Uite asa. faci reclama in diferite site-uri. dar ai grija sa nu faci SPAM!

Metin2 Iron.
Server deschis pe data de 08.01. 2014.
Hostat. Populat
Fara donatii... deci fara MODATI.
EVENTE PESTE EVENTE
LVL MAXIM 250
Iteme NOI +29 la evolutii

ItemShop Cu VOTARE

.S.U.P.E.R..S.E.R.V.E.R.

SITE>>> http://www.metin2iron.ro/sv/
FORUM>>> www.forum.metin2iron.ro

MA GASITI CU NUMELE DE : [SGA]fLyJeT

| 4metin23 explică (pentru xPiccolo):

Hm... ar fi o ideee dar al meu este pe hamachi. si avem un site introductiv... Nu cred ca va functiona ideea ta.