| cosbosro a întrebat:

Am doua calculatoare intr-o camera si vreau sa mut unu dintre ele in alta camera si nu am fir suficent de lung sa am internet si in cealalta camera, se poate sa ma conectez la internet prin wireless? Daca da, spuneti-mi ce program sa folosesc?

7 răspunsuri:
| Aallexxuuttzzuu a răspuns:

Nu ma am telefon cu wifi si eu am internet prin cablu la PC deci nu am router wifi in casa, dar programul acesta iti transforma PC-ul intr-un router wifi

| cosbosro explică (pentru Aallexxuuttzzuu):

Pai eu am router cu wifi dar nu stiu cum sa ma conectez la el de pe un al pc fara sa folosesc un fir.

| Aallexxuuttzzuu a răspuns (pentru cosbosro):

Aaaaa atunci da add alexadi.radu