| GeorgeMojoiu a întrebat:

Salut TpU, am facut niste binduri la arme asa:
bind "F1" "deagle; secammo; Kevlar + Helmet; kit; hegren; flash; flash; smoke"
bind "F2" "ak47; m4a1; primammo; Kevlar + Helmet; kit; hegren; flash; flash; smoke"
bind "F3" "Famas; Galil AR; primammo; Kevlar + Helmet; kit; hegren; flash; flash; smoke"
bind "F5" "awp; deagle; primammo; Kevlar + Helmet; kit; hegren; flash; flash; smoke"
dar nu stiu cum sa pun armura "am pus Kevlar + Helmet " dar nu merge

cine stie cum sa pun
funda

Răspuns Câştigător
| asasinkreedz a răspuns:

Bind j "vest"
bind l "vesthelm"
Simplu?

1 răspuns:
| SQueeZer a răspuns:

Exemplu :
bind "F5" "awp; deagle; primammo; vesthelm; kit; hegren; flash; flash; smoke"