| Dontforgettosmile a întrebat:

Am facut recent un update la un joc, de pe google play, si nu-mi mai place! Versiunea veche era mult mai buna! Stiti daca se poate sterge update-ul si sa revin la vechea versiune? Daca da, atunci cum?

4 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Intra la setari-aplicatii si acolo vezi la joc si dai dezinstalare actualizari(daca are functia).
Sper ca te-am ajutat! big grin

| Dontforgettosmile explică (pentru Ady100):

Daca intru la setari-aplicatii-gestionare aplicatii si intru la joc apare doar "Dezinstalati aplicatia"! Nu apare altceva! Ce pot face? Nu este un joc care sa fie preinstalat pe telefon, deci nu cred ca pot sterge update-ul! sad

| Ady100 a răspuns (pentru Dontforgettosmile):

Atunci nu stiu. Poate poti sa cauti versiunea care iti trebuie cu aplicatia Aptoide.

| Dontforgettosmile explică (pentru Ady100):

Bine de stiut, dar eu nu vreau sa instalez alta versiune, chiar daca o gasesc pe aia care imi place! Pentru ca eu am un scor mare si recorduri dupa recorduri! Nu pot instala alta versiune ca voi pierde tot scorul! sad