| DragosPompieru a întrebat:

Salut TPU! Am facut un canal de youtube, ca sa filmez cand ma joc si sa le postez, dar nu gasesc o aplicatie care sa filmeze fara sa faca lag....Am incercat Bandicam, Action!... Puteti sa imi spuneti altele va rog?

Răspuns Câştigător
| DomnulEu a răspuns:

Salut. Poti incerca OBS (Open Broadcast Software). Este complet gratis, si plus de asta ai o multime de posibilitati de setari. De la calitate audio, video pana la filmat in 60fps si facecam, livestream. Tot ce ai nevoie!

2 răspunsuri:
| DARIUSBRB a răspuns:

Obs funda?