| Killa3463 a întrebat:

Am facut un canal de Youtube si nu stiu cum sa fac sa apara printre primele rezultate, daca imi cauta cineva canalul nu il gaseste, de ce?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Nu trebuia sa pui linkul. Poate cineva zice ca e reclama mascata.
Oricum, Youtube pune in fata rezultatele cu cele mai multe vizionari. Inseamna ca canalul tau are putine vizionari. Cea mai simpla artificiala metoda e sa te uiti singur la videoclipurile tale de vreo 80-90 de ori... Dar asta este doar superfical si da peste cap sistemul de statistici.
Uita-te la videoclipul acesta ( are si subtitrare in Romana) https://www.youtube.com/watch?v=boBex_v3_eA

Tipul e certificat de la Youtube pentru cresterea canalelor, deci ai incredere! Si sincer functioneaza! Eu asta folosesc si merge minunat. Acum primesc funda aceea?
(nu de alta dar sunt utilizator junior si vreau sa cresc in grad...)