| GoGu7 a întrebat:

Am Fifa 12 si am o problema. Nu stiu cum sa ma arunc cu portarul la penalty. De pe ce butoane trebuie sa ma arunc?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Cu portarul te arunci din butoanele din dreapta tastaturii 2, 4, 6, 8!
Tii apasat wd si 6 de ex. te arunci in partea dreapta, daca vrei sa te arunci in stanga tii apasat wd si tasta 4!

1 răspuns:
| FuzzyFuzz a răspuns:

Salut, incearca cu sageata din dreapta daca vrei sa te duci spre dreapta...+ D sau A sau daca nu cu sageata din stanga +D sau A.