| YuLy10 a întrebat:

Am gasit un hack pentru un joc, dar atunci cand vreau sa il downloadez, ma pune sa fac unul dintre acestea : Test de iubire; Testeaza-ti IQ-ul; Descarca Lanterna app... si altele,
Daca as face unul din asta, cati bani mi-ar lua, dar daca il fac va merge hackul? vreau un raspuns de la cineva care a incercat asa ceva! Funda Funda Funda!

Răspuns Câştigător
| Cristyan21 a răspuns:

:)))) toate hack-urile care au asa ceva is mare fake-uri la ce vr tu hack la metin na https://www.youtube.com/watch?v=SdUsslqPy4g&list=UUWeki9hUASEOBnhhzL2AVTQ FUNDA PLEASE!

| YuLy10 explică (pentru Cristyan21):

Daca fac o de aia( testeaza-ti IQ-ul, sau alta ), ma lasa sa downloadez hack-ul,,,, si o sa mearga, EXPLICA! daca vrei funda,, in intrebare am fost destul de clar

3 răspunsuri:
| Cristyan21 a răspuns:

Te lasa dar ala nu e hack e doar o teapa sa pierzi bani e O MARE TEAPA nu o sa mearga in vecii mamiii lor.

| YuLy10 explică (pentru Cristyan21):

Pe acel site, imi da si un video...,, cum functioneza hackul "', in video merge laughing). Ok mersi de raspuns, chiar voiam sa dau acei bani, ca daca ar fi mers hack-ul as fi facut multi bani!