| SanduFlaviusBoss a întrebat:

Am GTA San Adreas si vreau sa bag o salvare cu toate misiunile in el si nu stiu cum, deci cum fac?
As vrea sa ma ajutati cu Team Viewer. Va rog sa da-ti raspunsul pe TPU dar si sa adaugati id meu pentru a ma ajuta cu Team Viewer:
id Yahoo Messenger --- flavy_alatury_de_tyne@yahoo.com
id Skype --- sandu.flavius. jimmi
Va Rog Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| nsalion a răspuns:

Daca vrei sa pui/scoti salvari din gta san trebuie sa intri in start-my documents-GTA San Andreas User Files(si aici sunt mai multe foldere din care salvarile sunt:GTASAsf1.b,GTASAsf2.b...etc le poti scoate si salva pe CD/sterge pentru a le inlocui cu unele vechi cu misiuni pe ele)

4 răspunsuri:
| SanduFlaviusBoss explică (pentru nsalion):

Bine, dar adauga id meu ca eu nu ma pricep

| SanduFlaviusBoss explică (pentru nsalion):

Baga id meu ca nu ma pricep

| nsalion a răspuns:

Man ce nu pricepi or ce salvare ai avea (sa zicem ca o ai pe CD si vrei sa o pui la san andreas) o pui in my documents-GTA San Andreas User Files dupa ce le stergi pe cele vechi (folderele alea albe, alea sunt salvarile jocului mai pe inteles).
[o metoda mai directa] Sau daca vrei sa pui salvari din joc pe CD trebuie sa iei GTA San Andreas User Files(sa-l copi cu tot ), sa-l pui pe CD si cand vrei salvarile vechi bagi CD-U cu salvarile si te duci in my documents-GTA San Andreas User Files, stergi GTA San Andreas User Files si acum ca ai copia cu salvarile vechi pe CD numita tot GTA San Andreas User Files pui in my documents apoi intri in gta san si ai salvarile acolo(cele vechi).
Te rog spune-mi ca mai inteles si ca am explicat ce trebuie.
Si sa ati amintesc unde e my documents(oricum stiai da eu iti spun sa fiu sigur):START-my documents-GTA San Andreas User Files

| Cristianofraieru a răspuns:

Eu nu ma pricep deloc cu salvarile astea nu le pot instale nu stiu big grin