| xXElectroXx a întrebat:

am inceput de cateva luni sa fac gameplay-uri, let's play-uri si tot felul de videoclipuri din diferite jocuri dar nu prea am vizualizari. Promit sa ma tin de youtube si daca vreti sa imi dati si voi un subscribe si sa va uitati la videoclipurile mele :D
canalul meu este: http://youtube.com/Procrafters200
Multumesc mult. Si daca stiti vreo cale sa fac mai multi subscriberi, views va rog sa imi spuneti :D

2 răspunsuri:
| TaKuYa a răspuns:

Nu prea o sa primesti vizualizari fiindca videoclip-urile tale, dupa parerea mea, nu prea contin ceva atragator. Poti incerca sa faci gameplay-uri la jocuri mult mai cunoscute si incearca sa le faci cat mai "panarama" si foarte amuzante ca sa atragi atentia tuturor. Astfel videoclip-urile tale vor fi si mai scurte, dar vor avea ceva la care lumea s-ar uita din nou si din nou. Asa tu ai sta sa te uiti 15 minute la un videoclip de-al meu jucandu-ma Micro Volts sau S4 League si spunand acolo orice ce-mi vine prin cap? Nu te-ai plictisi? Eu sunt convins ca da. Oricum daca esti dispus doar sa primesti vizualizari poti cere ajutorul user-ilor de pe youtube sa te ajute sa-ti faci reclama. Eu zic ca pana atunci poti cauta sa faci intro-uri mai captivante (daca te intereseaza), iar gameplay-urile sa fie amuzante si sa fie asa un fel de serial sau orice vrei tu, doar sa nu fie lung si plictisitor. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Bafta!

| AndyMzq a răspuns:

Poti face reclama de exemplu pe forumuri pentru channelul tau de GamePlay pentru internautii care sunt interesati sau poti da add la dozadehas@yahoo.com si acolo poti vorbii cu Mikey Hash care te poate ajuta, Eu sunt un mare fan DoZa De Has big grin BaFta happy