| StefyJe a întrebat:

Am inceput sa joc Sniper Elite si am ajuns la o misiune (a 3-a) cand trebuie sa distrug acea arma automata "AA Gun" si trebuie sa arunc o bomba spre el apoi sa o impusc ca sa distrug masinaria aia, dar nu stiu cum sa o arunc. tin apasat LMB(mouse 1, adica FIRE) si de aici nu mai stiu! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IceWarior a răspuns:

Trebuie sa selectezi ''bomba'', de fapt e grenada, apoi sa apesi LMB(Fire). Sper ca te-am ajutat. Funda?

| StefyJe explică (pentru IceWarior):

Uite cum am facut eu!
1. Am apasat "i" si apoi cu "," si "." am cautat-o dupa am apasat "x" sa o selectez si sa o am in mana si dupa am apasat "LMB" si cand am dat drumul la "LMB" nu mi-a aruncat-o! Trebuie sa tin "x" si "LMB" apasate in acelasi timp?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poate ca asta te ajuta : https://www.youtube.com/watch?v=ZXrLohMyXFQ

Bft!

| StefyJe explică (pentru Jipa95):

Jipa, m-am uitat la misiune, dar eu am cerut o explicatie cum arunc o bomba/grenada...