| DanielDD a întrebat:

am inceput sa ma joc Remember Me dar se întâmplă ceva ciudat in episodul 1 cand te urci pe acea teava si se rupe si te urci pe ea ajungi undeva sus si acolo ar trebui sa iti dea un cutscene dar pur si simplu nu imi da cutscene! Am incercat sa dau toate setarile la low sa il bag in window mode sa dau rezoluția la cel mai putin dar nu merge nimic! Va rog sa ma ajutati!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Setarile de sistem nu au legatura cu erori de gen. Daca nu e cumparat incearca alta sursa. Daca e cumparat incearca sa il reinstalezi.