| raduqu a întrebat:

am incercat sa imi descarc pokemong go dar spune ca dispozitivul nu e compatibila cu acesta versiune... inseamna ca chi sau ce? am un Allview p5 quad. Pot face ceva sa rezolv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poti pentru ca jocul cere Android 4.4, iar tu probabil ai 4.1 sad

1 răspuns:
| Nitroblast a răspuns:

Asta inseamna ca Google Play iti evalueaza telefonul ca fiind inferior cerintelor minime pentru acest joc. Totusi, poti sa incerci sa iei un APK de pe internet (adica cauti Pokemon GO.apk pe google) si il descarci. Nu este piraterie pentru ca jocul este oricum gratis.