| VyRuS112 a întrebat:

Am incercat sa imi instalez un joc, imi apare o eroare care imi spune ca imi lipseste un program pentru jocuri, nu pot sa instalez jocuri, imi apare iar aceasta eroare. Am windows 10. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Addict3d a răspuns:

De ce windows 10? ia baga tu 7le, sa vezi cum nu iti mai pierzi timpul pe aici!
si la intrebarea ta nu se prea poate raspunde., mai multe detalii te rog!

| VyRuS112 explică (pentru Addict3d):

Pai de cate ori vreau sa instalez orice joc imi intra o eroare in care imi spune ca imi lipseste o aplicatie pentru jocuri