| Elvis98 a întrebat:

am instalat fifa 08 si am instalat un rlsp si cand vreau sa intru in fifa nu merge imi da o eroare.
si am incercat mai multe rlsp-uri dar tot asa.
dau funda pentru cel care ma poate ajuta cu ceva sau macar sa imi spuna care e problema...

2 răspunsuri:
| Amaricai a răspuns:

Pai spune-ne ce pc ai ex placa vid processor ram etc. si daca ai placa vid nVIDIA mx 4000 nu suporta jocu uite cerinte aici

Platforms: Windows XP, 2000 and Vista.
CPU for XP/2000: Pentium 4 (1, 3Ghz) or equivalent.
Memory requirements for XP/2000: 256Mb RAM
CPU for Vista: Pentium 4 (1, 5Ghz) or equivalent.
Memory requirements for Vista: 512Mb RAM
Free Disk Space required: 3, 92GB
Graphic card with 64MB ram as minimum star
DVD Drive 8x as minimum.
Direct-x 9 or higher installed.
star Supported chipsets: NVIDIA GeForce3 or greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 8500 or greater; Intel 915/945/950/GMA3000. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported.

| Elvis98 explică (pentru Amaricai):

Am uitat sa mentionez ca. am mai avut fifa 08 inainte si instalam tot felul de rlspu-ri dar dupa ce am instalat unu si nu imi mai mergea fifa. am dezinstalato si am instalato din nou si rlspul dar nu mai pot intra in fifa... si Pc este peste tot ce scrie acii. de ex aii trebuie 1, 3 Ghz eu am 2, 6...