| ionutz22 a întrebat:

Am instalat fifa 14 pe calculator si cand o deschid imi zice"d3dx9_43.dll is missing". Cum as putea sa rezolv situatia? Mentionez ca am descarcat fisierul respectiv si l-am pus la system32, dar dupa aceea imi cerea alt fisier.

Răspuns Câştigător
| Reyko95 a răspuns:

Instaleaza din nou direct x-ul

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti downloadezi de pe net acel dll sau sa iti iei un program care poate rezolva cateva dll-uri din calculatorul tau.

| DuDDy24 a răspuns:

Downloadeaza toate fisierele pe care ti le cere si pune-le in "system32" ori in folderul cu fifa.
Eu de fiecare data pun fisierele dll pe care le cere vreun joc in folderul lui si nu am nicio problemawinking