| alin_3761 a întrebat:

Am instalat jocul haegemonia the Legion Of Iron si imi da o eroare "sound error" spuneti-mi ce s afac ca sa remediez asta si sa ma bucur de joc, cel care va raspunde corect si daca imi va merge jocul dupa va primi vot +funda... apropo am windows 7

1 răspuns:
| iuliana2002 a răspuns:

Inainte sa descarci ceva trebuie sa citesti ce scrie la conditi poate e windowsu de vina si eu am windows 7
dar poate sa fie si alt ceva sau e virusat
te poti uita daca vrei pe sait sa vezi daca e widws 7 de vina dar cred ca ceva e suspect
!
sau anti virusu lu lasa sa deschzi! o zi buna! pa!